PROJE HAKKINDA

DAHA SOSYAL VE DAHA VERİMLİ BİR İŞ HAYATI

KİZA İŞ MERKEZİ, yoğun iş temposunda bunalan yönetici ve çalışanlar için günün stresini azaltmak ve verimli çalışmayı arttırmak için tasarlandı.

Modern yapısı ve sosyal alanlarıyla iş hayatı size daha da çekici gelecek.

Molalarınızda iş arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz cafe ve restaurantlar, bunaltıcı iş temposunda huzur bulacağınız peyzaj alanları, ergonomik yapısı ile zevkinize göre tasarlayabileceğiniz ofis alanları ile KİZA İŞ MERKEZİ, sosyal bir iş ortamının kapılarını aralıyor.

Ayrıca şehrin tüm olanaklarından faydalanabileceğiniz lokasyonu ile stresten uzaklaşmanız için küçük kaçamaklar yapabileceksiniz

OFİSİNİZDE EVİNİZDEKİ RAHATLIK

KİZA İŞ MERKEZİ, nitelikli bir iş merkezinin size sunduğu olanaklarla, lüks ve konforlu bir ev ortamını iş hayatınıza entegre etme imkanı sağlıyor.

Adana’nın iş lokasyonunda hem işinize odaklanacaksınız hem de konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

KİZA İŞ MERKEZİ’nde alışılmışın dışında bir iş hayatı başlıyor …

Özgürlüğünüzü kısıtlamanıza gerek kalmadan iş hayatınızı kolayca yürüteceksiniz. Ofisinizi dilediğiniz gibi tasarlayın ve KİZA İŞ MERKEZİ’nin size sunduğu teknik alt yapı ile rezidans konforunun ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Kat bahçeli ofis alanları ile işinizi yaparken yeşilin her tonuna komşu olmanın huzurunu yaşacaksınız.

HER KULLANIMA UYGUN OFİS VE İŞYERLERİ

Hem perakende hem de toptan satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz işyerlerimizde her şey işinizi daha da büyütmeniz için düşünüldü.

Ürün yükleme ve boşaltma esnasında araçların rahatça hareket edebileceği geniş alanlar, ziyaretçileriniz için ayrılmış kapalı ve açık otopark, mağaza vitrininizi ön plana çıkarabileceğiniz ferah iş yerleri, ofisinizi dilediğiniz gibi tasarlamanıza olanak sağlayan ergonomik yapısı ile KİZA İŞ MERKEZİ, işinize daha da değer katıyor.

Cadde üzerindeki mağazalar ile Siz de markanızı ve ürünlerinizi ön plana çıkarabileceksiniz.